Členství

v Akademii Kraniosakrální Biodynamiky

Jak se stát členem

Členem se stáváte po uhrazení členského příspěvku a zaslání své fotografie emailem. Členský příspěvek činí 100 Kč/měsíc a hradí se na období jednoho roku platbou 1 200 Kč. Členství platí ode dne přijetí členského příspěvku až do stejného dne následujícího roku. Údaje k platbě obdržíte po vyplnění formuláře níže. Členství není podmíněno žádnou mírou znalostí kraniosakrální biodynamiky, mějte však na paměti, že některé pořádané semináře již předchozí zkušenosti mohou vyžadovat.

Výhody členství

Jako členové získáváte nárok na zajímavé slevy z kurzovného u vybraných výcviků, kurzů a seminářů kraniosakrální biodynamiky a spřízněných terapeutických oborů. Zároveň získáváte informace o tom, co se v rámci programu plánuje a máte možnost navrhovat, jaká témata a jaké lektory by bylo zajímavé do programu zařadit.

Uplatňování členských slev na semináře

Případná sleva z kurzovného je uvedena u popisu daného semináře. Nárok na slevu vzniká, pokud je účastník členem Akademie Kraniosakrální Biodynamiky k prvnímu dni konání semináře. Sleva není kombinovatelná s případnými slevami za členství v jiných organizacích.

Ukončení členství

Členství automaticky zaniká při neuhrazení členského příspěvků na další období. Členství není možné v jeho průběhu předčasně ukončit. Po zaniknutí členství je možné stát se opětovně členem nejdříve tři roky ode dne zaniknutí předchozího členství.

Požádat o členství

Zde můžete požádat o členství v Akademii Kraniosakrální Biodynamiky. Po odeslání žádosti se vám brzy ozveme s informacemi k platbě členského příspěvku.